Jdi na obsah Jdi na menu
 


Hry

17. 12. 2008

Národy

 

Atlanťané – jsou velmi brutální a chladnokrevní zabijáci, kteří se nebojí ničeho a nikoho. Jsou velmi oddání svému vůdci – Titánovi.

 

Egypťané – jsou velmi agresivní, odvážní a ctižádostiví bojovníci. Ze všech národů jsou to přeborníci na útok. Egyptské jednotky jsou nejlevnější a nejofenzivnější, jsou velmi vychytralí na vykrádání úkrytu, můžou ho vykrást ze 2/4, ale jejich obrana je slabá, velkou nevýhodou je, že nemají disciplínu! Mají průměrně rychlé obchodníky, kteří unesou 750 surovin.

 

Je to národ pro bojovně zaměřené hráče, kteří mají zkušenosti s vojáky.

 

zvláštní znaky :

 nejlevnější vojenské jednotky

 při loupežném útoku vykradou úkryt ze 2/4

 slabá obrana

   průměrně rychlí obchodníci, unesou 750 surovin

 

Řekové – nejvyspělejší národ v oboru techniky a vojenství. Jsou průměrně silní v útoku tak i v obraně. Mají nejdražší jednotky, jejichž výcvik je drahý a náročný. Mají slabší pěší jednotky na útok,ale na obranu jsou zásadně lepší zatímco jezdecké jsou dobré jak na útoku, tak i obranu. Mají soudržnost a disciplínu, která je dodržována. Obchodníci unesou 1000 surovin, ale jsou pomalí. Jejich hradby jsou téměř nedobytné.

 

Tento národ je pro hráče, kteří teprve začínají.

 

zvláštní znaky :

 nejdražší vojenské jednotky

 drahé a náročné vojenské jednotky

 hradby jsou téměř nedobytné

  obchodníci unesou 800 surovin, ale jsou pomalí

 

 

Vikingové – jsou to víceméně obranní bojovníci. Jsou velmi dobře cvičeni k obraně. Jsou slabí na útok.. Jsou schopní si ochočit koně z kterého můžou následně udělat výbornou jezdeckou jednotku. Obchodníci jsou velmi rychlí, mají velkou nosnost – až 1200 surovin.

 

Toto je národ, který má výborné obranné schopnosti. Není jen pro obranu, ale i pro útok. Vikingové jsou dobří na pomoc svým spoluhráčům, kteří jsou ve stavu nouze. Je to národ pro úplné začátečníky, ale také pro zkušené hráče.